Neka Deyince...

1995 yılında Kamil Yıldırım şahıs firması olarak kurulan NEKA, 2002 yılına kadar proje ağırlıklı çalıştı. Bu süreçte pek çok başarılı projeye imza attı. 2002 yılında NEKA PROJE TAAHÜT LİMİTED ŞİRKETİ olarak şirketleşti. 2002 yılından 2004 yılına kadar proje ve taahüt birlikte yürüdü. 2004 yılında Yeşilvadi Projesi’nden sonra proje özelliğini bırakıp yalnızca mekanik firması olarak yoluna devam etmeye karar verdi.

NEKA, mekanik tesisat sektörünün önde gelen firmalarından biri olup gerçekleştirdiği yüksek kaliteli mekanik tesisat işleri ile adından söz ettirmektedir. Birlikte çalıştığı kurumlar konusunda her zaman seçici davranmış ve sektöründe fark yaratmayı ilke edinmiştir.

Projecilikten geldiği için mekanik tecrübesini her daim ortaya çıkaran NEKA, her projeye titizce yaklaşmakta, mevcut işlerin kalitesini arttırmak için her işinde en yüksek standartlarda işler çıkarmaktadır.

Birlikte çalıştığı kurumların marka değerini arttırma hedefinde olan, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına ulaşmış olan NEKA, kısa sürede yaklaşık 1.000.000 m2 inşaat alanında çalışarak gücünü ortaya koymuştur.

NEKA, müşteri değil, iş ortağı hatta paydaşı olarak gördüğü yapı firmalarına her daim güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşır. İleri teknolojiyi kullanarak güvenilir, uzun ömürlü, garantili hizmetler sunar. Projeleri zamanında ve sorunsuz bitirmeyi ilke edinmiştir.

Paydaşının memnuniyetinden asla ödün vermeden, ihtiyaçlarını her zaman göz önünde tutarak, uluslararası standartlarda işler ortaya çıkarır. İşte bu sebeplerden ve ortaya koyduğu pek çok dikkat çekici projeden dolayı en iyiler her zaman NEKA’yı tercih eder…

Kamil YILDIRIM
Yönetim Kurulu Başkanı