MİSYONUMUZ ve VİZYONUMUZ

Projecilikten geldiği için mekanik tecrübesini her daim ortaya çıkaran NEKA, her projeye titizce yaklaşmayı, mevcut işlerin kalitesini arttırmak için her işinde en yüksek standartlarda işler çıkarmayı misyon edinmiştir.

 
Birlikte çalıştığı kurumların marka değerini arttırma hedefiyle ulusal ve uluslararası kalite standartlarına ulaşmış olan NEKA, kısa sürede yaklaşık 1.000.000 m2 inşaat alanında çalışarak gücünü ortaya koymuştur. NEKA, müşteri değil, iş ortağı hatta paydaşı olarak gördüğü yapı firmalarına her daim güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşır. İleri teknolojiyi kullanarak güvenilir, uzun ömürlü, garantili hizmetler sunar.

 
NEKA'nın misyonunun en önemli  ilkelerinden biri de projeleri zamanında ve sorunsuz bitirmesidir. Paydaşının memnuniyetinden asla ödün vermeden, ihtiyaçlarını her zaman göz önünde tutarak, uluslararası standartlarda işler ortaya çıkarır.

 
En iyilerin tercihi olma vizyonuyla pek çok dikkat çekici projeye imza atmış olan NEKA yalnızca ulusal alanda değil uluslararası arenada da sektörünün lideri olmayı hedeflemektedir.